• 01Pravčická - co dodat - byli jste tu se školním výletem, pak s dětmi a teď buď s vnoučaty a nebo s babičkou bez nich. 
Nebojte, to dáte. No a když ne tak pro vás přijedeme.

  01Pravčická - co dodat - byli jste tu se školním výletem, pak s dětmi a teď buď s vnoučaty a nebo s babičkou bez nich. Nebojte, to dáte. No a když ne tak pro vás přijedeme.

 • 02 No abych pravdu řekl, tak té pohody je tu hodně. Starosta Hřenska se stará a tak máme stále upravenější prostředí soutěsky a jejího okolí. Skály nenatíráme a mech také ne, ale uvidíte sami.

  02 No abych pravdu řekl, tak té pohody je tu hodně. Starosta Hřenska se stará a tak máme stále upravenější prostředí soutěsky a jejího okolí. Skály nenatíráme a mech také ne, ale uvidíte sami.

 • 03 Mariina vyhlídka v Jetřichovicích. Nahoru pouze po ? Proč?
Po červené je to - no, ale víte co? Zeptejte se mě. Jsem tady předseda odboru klubu českých turistů.
Rád poradím- a nemusí to znát i ti, kteří k nám nepřijedou.

  03 Mariina vyhlídka v Jetřichovicích. Nahoru pouze po ? Proč? Po červené je to - no, ale víte co? Zeptejte se mě. Jsem tady předseda odboru klubu českých turistů. Rád poradím- a nemusí to znát i ti, kteří k nám nepřijedou.

 • 04 Krásně? Ano to tady je. My s Haničkou to tady milujeme nejvíce na jaře a na podzim. Ne snad proto, že vás tu ještě moc a nebo, už moc, není (i když i to je někdy fajn), ale pro ty barvy jara a podzimu.
Bez vás by tu,ale bylo smutno

  04 Krásně? Ano to tady je. My s Haničkou to tady milujeme nejvíce na jaře a na podzim. Ne snad proto, že vás tu ještě moc a nebo, už moc, není (i když i to je někdy fajn), ale pro ty barvy jara a podzimu. Bez vás by tu,ale bylo smutno

 • 05 Dolský mlýn
Od nás kousek pěšky nebo na kole. Natáčely se tam různé pohádky staré i nové. Až dojedete vysvětlím jak na to. 
Richard

  05 Dolský mlýn Od nás kousek pěšky nebo na kole. Natáčely se tam různé pohádky staré i nové. Až dojedete vysvětlím jak na to. Richard

Obsah stránky

Poděkovali jste nám přes Booking

Vážený partnere,

gratulujeme k získání ocenění za vysoká hodnocení hostů pro rok 2016!

Vaše vyjimečné průměrné hodnocení vychází z velmi pozitivních recenzí hostů na Vaše ubytování, které jsou výsledkem jejich skvělého zážitku z pobytu.

Patříte k těm, kteří se o své hosty příkladně starají, takže se u vás cítí jako doma. To, že Vaše ubytování a služby na hosty dělá vždy velký dojem se jasně ukazuje na hodnocení, která napsali.

Děkujeme Vám za Vaší úsilovnou práci, zájem a nadšení, se kterým jste se starali o své hosty v roce 2016. Je nám opravdu ctí, že s Vámi můžeme spolupracovat.

Přejeme Vám hodně štěstí a úspěchů do dalšího roku.

podepsán:Remco van Zanten Global direktor Partner Services, Booking.com

my jen dodáváme, že jste nám dali z deseti možných 8,2 bodů

Děkujeme

Bc. Richard Vech jednatel společnosti

Datum a čas: 20.01.2017 12:39
Napsal: Správce
Kategorie: Informace pro hosty
U zeleného stromu v Janově hodnocení