• 01Pravčická - co dodat - byli jste tu se školním výletem, pak s dětmi a teď buď s vnoučaty a nebo s babičkou bez nich. 
Nebojte, to dáte. No a když ne tak pro vás přijedeme.

  01Pravčická - co dodat - byli jste tu se školním výletem, pak s dětmi a teď buď s vnoučaty a nebo s babičkou bez nich. Nebojte, to dáte. No a když ne tak pro vás přijedeme.

 • 02 No abych pravdu řekl, tak té pohody je tu hodně. Starosta Hřenska se stará a tak máme stále upravenější prostředí soutěsky a jejího okolí. Skály nenatíráme a mech také ne, ale uvidíte sami.

  02 No abych pravdu řekl, tak té pohody je tu hodně. Starosta Hřenska se stará a tak máme stále upravenější prostředí soutěsky a jejího okolí. Skály nenatíráme a mech také ne, ale uvidíte sami.

 • 03 Mariina vyhlídka v Jetřichovicích. Nahoru pouze po ? Proč?
Po červené je to - no, ale víte co? Zeptejte se mě. Jsem tady předseda odboru klubu českých turistů.
Rád poradím- a nemusí to znát i ti, kteří k nám nepřijedou.

  03 Mariina vyhlídka v Jetřichovicích. Nahoru pouze po ? Proč? Po červené je to - no, ale víte co? Zeptejte se mě. Jsem tady předseda odboru klubu českých turistů. Rád poradím- a nemusí to znát i ti, kteří k nám nepřijedou.

 • 04 Krásně? Ano to tady je. My s Haničkou to tady milujeme nejvíce na jaře a na podzim. Ne snad proto, že vás tu ještě moc a nebo, už moc, není (i když i to je někdy fajn), ale pro ty barvy jara a podzimu.
Bez vás by tu,ale bylo smutno

  04 Krásně? Ano to tady je. My s Haničkou to tady milujeme nejvíce na jaře a na podzim. Ne snad proto, že vás tu ještě moc a nebo, už moc, není (i když i to je někdy fajn), ale pro ty barvy jara a podzimu. Bez vás by tu,ale bylo smutno

 • 05 Dolský mlýn
Od nás kousek pěšky nebo na kole. Natáčely se tam různé pohádky staré i nové. Až dojedete vysvětlím jak na to. 
Richard

  05 Dolský mlýn Od nás kousek pěšky nebo na kole. Natáčely se tam různé pohádky staré i nové. Až dojedete vysvětlím jak na to. Richard

Obsah stránky

Koronavirus v pozitivech

Děkujeme Vám. 

Děkujeme Vám, našim klientům, že jste si díky naší nabídce ... respektive možnosti odložení pobytu až o 365 dní uvědomili, že bez dovolené, odpočinku a cestování, by byl život tak nějak méně pestrý.

Vím, že na pestrost si musíme především vydělat a tak vás chci trochu nabít tím,  že nejen ta negativa (je nám moc líto těch přímo dotčených), ale i pozitiva  přináší s sebou Koronavirus ze získaného času.

V roce 2021 bude pobyt u nás cenově vypad takto:

S polopenzí 1000,- / bez polopenze 850,- 

Ovšem ti, kteří s námi přežili Koronavirus a

odložili si své pobyty na rok 2022 

budou čerpat dny dovolené a volna za cenu roku 2020 tedy za 850,- s polopenzí

tak, jak mají domluverno. 

Proč?

Pomohli nám přežít tuto krizi natolik, že se nemusíme zapojovat do akcí - zachraň podnik, zachraň hospodu. Tak to je pozitivum č. 1

Pozitivum č. 2

Budujeme :

A/  Budujeme pro vás meditační místnost s multifunkčním využitím

Z různých zdrojů jistě víte, že naše pokoje jsou tématicky zaměřené, mají své energetické obray a svoji atmosféru. Chceme tuto atmosféru umocnit v době podzimu, zimy a brzkého jara tak, že připravujeme řadu ozdravných, meditačních a sebepoznávacích večerů/pobytů s přednáškami, společnými setkáními na různá témata a samozřejmě (jste v Českém Švýcarsku) s vlastivědnými výlety.

B/  V době sezony se meditační místnost změní na turistickou ubytovnu vhodnou pro :

Cyklisty, turisty z KČT, školy v přírodě  a další různé party, které hledají nízkonákladové ubytování v atraktivní lokalitě jako je ta naše.. 

Předpokádaná cena 500,- osoba s polopenzí a s vlastním spacákem

C/  Pro naše klienty, v kategorii skupinových akcí, jsme vybudovali samostatnou gril-párty zahradu. Co to znamená: můžete si objednat oddělený venkovní prostor s grilem, kuchyňkou a dalším zázemím pro samostatnou soukromou párty. Budete mít dvě možnosti: první: za nájem a s vašimi surovinami, druhou: bez nájmu v našich snížených cenách o 30% bez obsluhy, ale s technickou pomocí - (naražení sudového piva, příprava salátů ke kýtě, roztopení grilu, napíchnutí masa na rožeň apod.

D/ Vybudovali jsme pro vás nový pokoj, který je buď .

- bezbariérový  (cena stejná jako u všech ostatních) 

tedy poskytuje možnost ubytování pro osobu se sníženou schopností pohybu, vozíčkáře, starší osoby apod. S doprovodem (ta možnost tady je), ale i samostatně. Pokoj má terasu, je přímo v sousedství parkovaci plochy vybaven bezbariérovým wc,sprchou, lednicí a možností drobného ohřevu jídel.

- dětský 

tam, kde se nabízí potřeba rodičů s kočárkem a ohřevem jídel - k pokoji jsou  k dispozici nádoby na tříděný odpad.

-psí, psá psé,

s ohledem na to, že pokoj je snadno hygienicky udržovatelný - bez koberců je zde možný i cenově výhodný pobyt pro majitelé psů:  cena od 100,- /noc/pes (přímý výběh na trávník)

 

Pozitivum č. 3

Novinky v rámci údržby:

a/ doosvětlili jsme parkoviště

b/ opatřii jsme parkoviště rozvodem vody pro možnost omytí skla auta, doplnění kapaliny v ostřikovačích, umytí kola, kočárku, bot manžela, dítěte či jiného mazlíčka apod.

c/ pokoje jsme opatřili novými klíčenkami, které jsou skladnější, lehčí, a obsahují tématický název energie, který pokoj dodává.

No a další pozitiva až zase budu mít spisovatelskou          Váš Richard

 

Datum a čas: 26.01.2022 14:25
Napsal: Správce
Kategorie: Koronavir
U zeleného stromu v Janově hodnocení