• 01Pravčická - co dodat - byli jste tu se školním výletem, pak s dětmi a teď buď s vnoučaty a nebo s babičkou bez nich. 
Nebojte, to dáte. No a když ne tak pro vás přijedeme.

  01Pravčická - co dodat - byli jste tu se školním výletem, pak s dětmi a teď buď s vnoučaty a nebo s babičkou bez nich. Nebojte, to dáte. No a když ne tak pro vás přijedeme.

 • 02 No abych pravdu řekl, tak té pohody je tu hodně. Starosta Hřenska se stará a tak máme stále upravenější prostředí soutěsky a jejího okolí. Skály nenatíráme a mech také ne, ale uvidíte sami.

  02 No abych pravdu řekl, tak té pohody je tu hodně. Starosta Hřenska se stará a tak máme stále upravenější prostředí soutěsky a jejího okolí. Skály nenatíráme a mech také ne, ale uvidíte sami.

 • 03 Mariina vyhlídka v Jetřichovicích. Nahoru pouze po ? Proč?
Po červené je to - no, ale víte co? Zeptejte se mě. Jsem tady předseda odboru klubu českých turistů.
Rád poradím- a nemusí to znát i ti, kteří k nám nepřijedou.

  03 Mariina vyhlídka v Jetřichovicích. Nahoru pouze po ? Proč? Po červené je to - no, ale víte co? Zeptejte se mě. Jsem tady předseda odboru klubu českých turistů. Rád poradím- a nemusí to znát i ti, kteří k nám nepřijedou.

 • 04 Krásně? Ano to tady je. My s Haničkou to tady milujeme nejvíce na jaře a na podzim. Ne snad proto, že vás tu ještě moc a nebo, už moc, není (i když i to je někdy fajn), ale pro ty barvy jara a podzimu.
Bez vás by tu,ale bylo smutno

  04 Krásně? Ano to tady je. My s Haničkou to tady milujeme nejvíce na jaře a na podzim. Ne snad proto, že vás tu ještě moc a nebo, už moc, není (i když i to je někdy fajn), ale pro ty barvy jara a podzimu. Bez vás by tu,ale bylo smutno

 • 05 Dolský mlýn
Od nás kousek pěšky nebo na kole. Natáčely se tam různé pohádky staré i nové. Až dojedete vysvětlím jak na to. 
Richard

  05 Dolský mlýn Od nás kousek pěšky nebo na kole. Natáčely se tam různé pohádky staré i nové. Až dojedete vysvětlím jak na to. Richard

Obsah stránky

Pes

Jedna recenze na téma pes mě tak rozčílila, že jsem se rozhodl o tom napsat.

Obecně nelze přijmout kolektivní rozhodnutí - říkejme tomu třeba rozhodnutí klientské, ale lze udělat anketu na našich www v sekci ankety. Tak ji tímto vyhlašuji. 

Musíte se totiž rozhodnout. 

To rozhodnutí spočívá v tom, zda vám pes na hotelu vadí anebo ne. 

Přijede-li totiž pes s klientem (to bývá v případech ojedinělých, ale bývá) nebo klient se psem (to je, přiznám se častější), tak je vše v pořádku. Pokud, ale do jídelny vstoupí náš pes, 16ti letá Derynka - maskot hotelu, pak je okamžitě terčem kritiky a ba dokonce negativních recenzí. 

Někdy si říkám ... ještě štěstí, že nemáme kozu. Ta přijít do jídelny, tak by to asi některé nerozdýchaly. Mimo jiné - už k nám bez ohlášení s kozou na ubytování taky přijeli.

V čem tedy spočívá to klientské rozhodnutí?

Chceme jezdit po hotelích se psy?  Pokud ano, pak nekritizujme psa domácího - respektive psa, který je na hotelu doma a ještě navíc je domácí.

Pokud ne, pak to platí pro všechny ... a tedy i náš maskot bude muset ustoupit do kotce. Tak jako pes klientský.

---

 

Dodatek 2020

Pes domácí už není a další nebude. (abych to odlehčil) nebojte - nebyl to Covid 19, ale pes 20 - tedy podle veterinární tabulky jí bylo 105. 

Na její počest připravujeme multifunkční pokoj s dlažbou, terasou a přímým výstupen na trávník. Takový pokoj je vysloveně vhodný pro majitele větších halamů a bude-li volný pak i cena bude rozumná. (na dohodu) .

 

Váš

Richard

Diskuse

Jméno
Kontrola
+ 3 = 10
Text komentáře (Není povoleno použití HTML tagů ani žádný druh reklamy)

Výpis komentářů

Eva
(IP: 194.50.202.179)
23.09.2020 | 09:48
Díky moc za Váš přístup k pejskům :-) , v Čechách to není obvyklé, i když už se to lepší :-) Škoda, že pes domácí už není a fakt nebude :-) třeba nějaký z útulku ? Zdraví E.
Odkaz: http://
Datum a čas: 07.10.2018 11:51
Napsal: Správce
Kategorie: Informace pro hosty
U zeleného stromu v Janově hodnocení