• 01Pravčická - co dodat - byli jste tu se školním výletem, pak s dětmi a teď buď s vnoučaty a nebo s babičkou bez nich. 
Nebojte, to dáte. No a když ne tak pro vás přijedeme.

  01Pravčická - co dodat - byli jste tu se školním výletem, pak s dětmi a teď buď s vnoučaty a nebo s babičkou bez nich. Nebojte, to dáte. No a když ne tak pro vás přijedeme.

 • 02 No abych pravdu řekl, tak té pohody je tu hodně. Starosta Hřenska se stará a tak máme stále upravenější prostředí soutěsky a jejího okolí. Skály nenatíráme a mech také ne, ale uvidíte sami.

  02 No abych pravdu řekl, tak té pohody je tu hodně. Starosta Hřenska se stará a tak máme stále upravenější prostředí soutěsky a jejího okolí. Skály nenatíráme a mech také ne, ale uvidíte sami.

 • 03 Mariina vyhlídka v Jetřichovicích. Nahoru pouze po ? Proč?
Po červené je to - no, ale víte co? Zeptejte se mě. Jsem tady předseda odboru klubu českých turistů.
Rád poradím- a nemusí to znát i ti, kteří k nám nepřijedou.

  03 Mariina vyhlídka v Jetřichovicích. Nahoru pouze po ? Proč? Po červené je to - no, ale víte co? Zeptejte se mě. Jsem tady předseda odboru klubu českých turistů. Rád poradím- a nemusí to znát i ti, kteří k nám nepřijedou.

 • 04 Krásně? Ano to tady je. My s Haničkou to tady milujeme nejvíce na jaře a na podzim. Ne snad proto, že vás tu ještě moc a nebo, už moc, není (i když i to je někdy fajn), ale pro ty barvy jara a podzimu.
Bez vás by tu,ale bylo smutno

  04 Krásně? Ano to tady je. My s Haničkou to tady milujeme nejvíce na jaře a na podzim. Ne snad proto, že vás tu ještě moc a nebo, už moc, není (i když i to je někdy fajn), ale pro ty barvy jara a podzimu. Bez vás by tu,ale bylo smutno

 • 05 Dolský mlýn
Od nás kousek pěšky nebo na kole. Natáčely se tam různé pohádky staré i nové. Až dojedete vysvětlím jak na to. 
Richard

  05 Dolský mlýn Od nás kousek pěšky nebo na kole. Natáčely se tam různé pohádky staré i nové. Až dojedete vysvětlím jak na to. Richard

Obsah stránky

Pianobary

Dneska jste opravdu skvělé publikum zaznívá sálem, 

nezbývá tedy než abych chytil psavou a sdělil vám:

Každou středu v době sezony připravujeme tzv pianobary 

Pianobary jsou chvíle, kdy se místo kávy s rumem míchá zpěv s piánem a harmonikou.

Zpívá náš Jenda, který na konzervatoři Jaroslava Ježka vymetal bary spolu se spolužákem Ondrou Rumlem a hrál na piáno. Dnes k tomu nemá Ondru, ale Karla a naší zpívající kuchařku Haničku. 

Jsou to večery plné pohody a nenuceného profesionálního umění. 

Naši klienti tomu dodávají, jak dnes bylo několikrát řečeno, velmi milou atmosféru. Děkujeme. Jen mi pořád nechtějí u toho swingu a písní Jaroslava Ježka zazpívat píseň , Kdyby byl Baborov. To tak trochu narušuje ideální pohodu, ale už jsem si zvykl. 

Běžím zpátky do sálu - těším se na vás. 

Váš Richard 

Datum a čas: 26.01.2022 21:40
Napsal: Správce
Kategorie: Informace pro hosty
U zeleného stromu v Janově hodnocení