• 01Pravčická - co dodat - byli jste tu se školním výletem, pak s dětmi a teď buď s vnoučaty a nebo s babičkou bez nich. 
Nebojte, to dáte. No a když ne tak pro vás přijedeme.

  01Pravčická - co dodat - byli jste tu se školním výletem, pak s dětmi a teď buď s vnoučaty a nebo s babičkou bez nich. Nebojte, to dáte. No a když ne tak pro vás přijedeme.

 • 02 No abych pravdu řekl, tak té pohody je tu hodně. Starosta Hřenska se stará a tak máme stále upravenější prostředí soutěsky a jejího okolí. Skály nenatíráme a mech také ne, ale uvidíte sami.

  02 No abych pravdu řekl, tak té pohody je tu hodně. Starosta Hřenska se stará a tak máme stále upravenější prostředí soutěsky a jejího okolí. Skály nenatíráme a mech také ne, ale uvidíte sami.

 • 03 Mariina vyhlídka v Jetřichovicích. Nahoru pouze po ? Proč?
Po červené je to - no, ale víte co? Zeptejte se mě. Jsem tady předseda odboru klubu českých turistů.
Rád poradím- a nemusí to znát i ti, kteří k nám nepřijedou.

  03 Mariina vyhlídka v Jetřichovicích. Nahoru pouze po ? Proč? Po červené je to - no, ale víte co? Zeptejte se mě. Jsem tady předseda odboru klubu českých turistů. Rád poradím- a nemusí to znát i ti, kteří k nám nepřijedou.

 • 04 Krásně? Ano to tady je. My s Haničkou to tady milujeme nejvíce na jaře a na podzim. Ne snad proto, že vás tu ještě moc a nebo, už moc, není (i když i to je někdy fajn), ale pro ty barvy jara a podzimu.
Bez vás by tu,ale bylo smutno

  04 Krásně? Ano to tady je. My s Haničkou to tady milujeme nejvíce na jaře a na podzim. Ne snad proto, že vás tu ještě moc a nebo, už moc, není (i když i to je někdy fajn), ale pro ty barvy jara a podzimu. Bez vás by tu,ale bylo smutno

 • 05 Dolský mlýn
Od nás kousek pěšky nebo na kole. Natáčely se tam různé pohádky staré i nové. Až dojedete vysvětlím jak na to. 
Richard

  05 Dolský mlýn Od nás kousek pěšky nebo na kole. Natáčely se tam různé pohádky staré i nové. Až dojedete vysvětlím jak na to. Richard

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

UBYTOVACÍ KAPACITA

Společně s depandancemi Bušeranda a chalupou Mája poskytujeme ubytování v 19 pokojích o celkové kapacitě 41-48 lůžek.

Všechny naše pokoje mají vlastní sociální zařízení (kromě chalupy Mája, kde je společná koupelna) a jsou vybaveny lůžkovinami, ložním prádlem, ručníky i televizí.

 

 

HLAVNÍ BUDOVA hotelu

 • Máme skvělou Wifi, což oceňují zejména dorostenci ... a rodiče rodinné pokoje :-)

 • Na hlavní budově je k dispozici infocentrum a sál pro skupinové akce
 • Disponujeme hotelovým mikrobusem.
 • Jsme dobře dostupní veřejnou dopravou (linka 432 Libouchec - Děčín - Janov, během hlavní sezóny turistická linka 435 Schmilka - Hřensko - Česká Kamenice).
 • Super poloha ve vztahu k nejvýznamnějším turistickým cílům Českého Švýcarska (Pravčická brána, Soutěsky, Belveder) ... vše dosažitelné pěšky.
 • Jednotlivé pokoje mají tématická zaměření s energetickými obrazy od BaRu-Aru

Kapacita HLAVNÍ BUDOVY a rozložení pokojů našeho hotelu je:

 • 1x1l
 • 3x2l (z toho 2x manželská postel, 1x oddělené postele)
 • 1x3l (manželská postel, samostatná postel)
 • 1x3l (oddělené postele, možnost rozestlat jednu z nich jako dvojlůžko = až 4 osoby ve dvoupokoji, kde 2 postele jsou v samostatném pokoji, rozestýlací dvoulůžko v předpokoji)
 • 1x4l (manželská postel, dvě oddělené postele)
 • 1x rodinný pokoj 2+1 (možnost využít i jako dva zcela samostatné pokoje 1x2l + 1x1l)
 • 1x rodinný pokoj 2+2 (možnost využít i jako dva zcela samostatné dvoulůžkové pokoje)
 • 1x rodinný pokoj 2+3 (dva samostatné pokoje, z toho jeden s manželskou postelí, jeden se třemi lůžky, společná předsíň a koupelna)

Celkem 27-28 osob

 

 

 

Depandance

Depandance je objekt v docházkové vzdálenosti od hlavní budovy (Bušeranda i Mája 835m), stravování a recepční služby v hlavní budově.

K dispozici máme dva objekty:

 

 

Roubenka BUŠERANDA

Roubenka Bušeranda - pohled od cestyRoubenka Bušeranda je roubený dům s uzavřenou zahradou a vlastním bazénem, ohništěm, otevřenou terasou. Pronajímají se zde jednotlivé pokoje. Je ideální pro absolutně klidný pobyt ve stejnojmenné osadě pěti chalup. Docházková vzdálenost od hlavní budovy je cca 10 min pěšky přes pole s výhledy na skály a dominanty Českosaského Švýcarska (nebo samozřejmě autem po cestě přes vesnici). WiFi pro běžné využití ano, nikoli pro online síťové hry či filmy.

 

 

Kapacita Roubenky BUŠERANDA a rozložení pokojů je: 

 • 1x2l (manželská postel)
 • 2x4l (manželská postel, dvě oddělené postele)

Celkem 10 osob

Pohled na Bušerandu ze zahrady

Roubenka Bušeranda má svého majitele,který v objektu bydlí. Ma tedy i svůj rezervační systém na BOOKING.com pod názvem Bušeranda. Nicméně spolupracujeme a fungujeme jako celek. Ubytování a služby si tedy můžete objednat přes nás.

 

 

Chalupa MÁJA

Chalupa Mája - pohled od cestyChalupa Mája je samostatný dům s uzavřenou zahradou a vlastním bazénem, dvěma ohništi, otevřenou i zastřešenou terasou. Pronajímá se jako celek. Je vhodný pro rodinu s dětmi - je tu vybavená kuchyně (možnost samostatného vaření) a koupelna s pračkou. Na Máje není samostatná WiFi, výjimečně je možné domluvit si připojení se sousední Bušerandou.

 

Kapacita Chalupy MÁJA a rozložení pokojů je:

 • 1x2l (manželská postel)
 • 1x2l + postýlka (dvě samostatné postele a dětská postýlka v pokoji zvaném "Krtečkov")

Celkem 4 osoby + 1 malé dítě

Ve výjimečných případech je možnost rozestlat na Máje i další postele v objektu, a to o 4 - 6 míst. Celkem tedy až pro 10 osob a malé dítě. Je to však na úkor kvality a pohodlí. Mája má jen jednu společnou koupelnu pro všechny. Zato ale 3 záchody :-) :-) :-)

Pohled na Máju ze zahrady

 

 

Roubenka Bušeranda i Chalupa Mája společně sousedí.

Mezi chalupami je možné procházet brankou přes zahradu. Lze je tedy využít jako komplex pro větší partu.

Pohled na Bušerandu od Máji

Pohled na Bušerandu ze zahrady chalupy Mája

FOTOGALERIE

U zeleného stromu v Janově hodnocení