• 01Pravčická - co dodat - byli jste tu se školním výletem, pak s dětmi a teď buď s vnoučaty a nebo s babičkou bez nich. 
Nebojte, to dáte. No a když ne tak pro vás přijedeme.

  01Pravčická - co dodat - byli jste tu se školním výletem, pak s dětmi a teď buď s vnoučaty a nebo s babičkou bez nich. Nebojte, to dáte. No a když ne tak pro vás přijedeme.

 • 02 No abych pravdu řekl, tak té pohody je tu hodně. Starosta Hřenska se stará a tak máme stále upravenější prostředí soutěsky a jejího okolí. Skály nenatíráme a mech také ne, ale uvidíte sami.

  02 No abych pravdu řekl, tak té pohody je tu hodně. Starosta Hřenska se stará a tak máme stále upravenější prostředí soutěsky a jejího okolí. Skály nenatíráme a mech také ne, ale uvidíte sami.

 • 03 Mariina vyhlídka v Jetřichovicích. Nahoru pouze po ? Proč?
Po červené je to - no, ale víte co? Zeptejte se mě. Jsem tady předseda odboru klubu českých turistů.
Rád poradím- a nemusí to znát i ti, kteří k nám nepřijedou.

  03 Mariina vyhlídka v Jetřichovicích. Nahoru pouze po ? Proč? Po červené je to - no, ale víte co? Zeptejte se mě. Jsem tady předseda odboru klubu českých turistů. Rád poradím- a nemusí to znát i ti, kteří k nám nepřijedou.

 • 04 Krásně? Ano to tady je. My s Haničkou to tady milujeme nejvíce na jaře a na podzim. Ne snad proto, že vás tu ještě moc a nebo, už moc, není (i když i to je někdy fajn), ale pro ty barvy jara a podzimu.
Bez vás by tu,ale bylo smutno

  04 Krásně? Ano to tady je. My s Haničkou to tady milujeme nejvíce na jaře a na podzim. Ne snad proto, že vás tu ještě moc a nebo, už moc, není (i když i to je někdy fajn), ale pro ty barvy jara a podzimu. Bez vás by tu,ale bylo smutno

 • 05 Dolský mlýn
Od nás kousek pěšky nebo na kole. Natáčely se tam různé pohádky staré i nové. Až dojedete vysvětlím jak na to. 
Richard

  05 Dolský mlýn Od nás kousek pěšky nebo na kole. Natáčely se tam různé pohádky staré i nové. Až dojedete vysvětlím jak na to. Richard

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Zákazník našima očima

Náš zákazník je ta či ten, kdo ví, že nejede do Hiltonu, ale na venkov. Kdo nejede na diskotéku, ani do centra ruchu, ale mezi pole, lesy, řeky a skalní vyhlídky.

 

Příklad: 

Přijely dvě maďarky v kostýmcích a lodičkách a hledaly výtah a večerní vyžití.

To, že jsme turistická klidná obec s výhledem na Stříbrné a Křídelní stěny, kde večer je pohoda a klid, je nezajímalo. Odnesl to náš personál. (Je mi jasné, co napadá muže). No a když píšeme malý rodinný hotel, tak nakonec odjely na Mezní Louku. A nám udělaly radost...

A proto:

Jedete do hotelu narozeného v roce 1782, kde na vás dýchne atmosféra původní stavby, která celý svůj život slouží svému účelu. Prošla mnoha úpravami, které ji vždy spíše vracely původní nádech než moderní prvky.

Rádi vás připravíme na turistické výlety po všech stránkách. Rádi vám poskytneme zázemí jídla, noclehu a pití, ale jsme na venkově, kde sice umíme udělat pianobar v duchu Jaroslava Ježka, ale neumíme a ani nechceme umět zabavit děvčata v lodičkách a chlapce v kravatách.

No ale:

Sedl v Praze z kanceláře na kolo a přijel sem. Pohoda, no ne?  Víkend na kole ve skalách a na zdravém vzduchu. Dobrý nápad, špatná realizace. Až když slezl z kola, zjistil, že jiné boty než na klipsny nemá. No a lilo a lilo a lilo. Půjčil jsem mu svoje. Jel na bowling a odjížděl nadšeně. Až na to počasí.

 

Pokračování až mě zase chytne slohová. 

Váš Richard 

Pomooooc, jsem asi dementní. Ztratil se mi pokoj !

19.08.2019 | 20:22 | Zákazník našima očima:

Čas od času se stane v každém hotelu, že je třeba, aby se klient přestěhoval. V našem případě z toho vznikla hra detektivních rozměrů, a tak se pojďme společně zasmát.

Celý článek >

Do restaurace s vlastním

01.03.2018 | 12:56 | Zákazník našima očima:

Jak zaplatit servíírku

Celý článek >

U zeleného stromu v Janově hodnocení